Menu

W weekend 23 - 25 października odbyła się konsultacja kadry młodzika 2006 chłopców w Trzcielu. Trener Marek Książkiewicz powołał do szerokiej kadry 16 zawodników.

 Podczas trzydniowej konsultacji trenek Marek Książkiewicz i trener wspomagający Piotr Książkiewicz mieli do dyspozycji szesnastu wyróżniających się zawodników z pięciu miast województwa. Podczas konsultacji trenerzy skupili się przede wszystkim na technice indywidualnej i taktyce gry w obronie i w ataku  . Po nieudanym występie poprzedniej kadry w Zamościu trenerzy bardziej skrupulatnie będą przyglądać się nowym kadrowiczom i weryfikować ich postępy w klubie jak i w kadrze. Pred kadrą postawiono jesne cel o których rozmawialiśmy z trenerem Markiem Książkiewiczem.

Pytanie 1.

Remis i dwie porażki w ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zamościu. Czy po tym występie trener zamierza zmienić przygotowanie kadry 2006 do następnej olimpiady? Czy zostały wyciągnięte wnioski?

Odpowiedź trenera Książkiewicza   8918

 Pytanie 2.

Trenerze, przed kadrą bardzo trudny okres. Jak na razie zespoły klubowe mogą trenować przy zachowaniu dużej ostrożności. Konsultacja w Trzcelu to jeden z wielu etapów w przygotowywaniu zespołu do OOM-ów. Jaki główny cel został postawiony kadrze na tych konsultacjach?

Odpowiedź trenera Książkiewicza   8918

 Pytanie 3.

Powołał trener na konsultację 16 zawodników. Czy ktoś zaskoczył były zaskoczenia?

Odpowiedź trenera Książkiewicza 8918

Pytanie 4.

Jaki nastrój panuje w zespole? 

Odpowiedź trenera Książkiewicza 8918

 

1

W konsultacja kadry udział wzięli:

UKS Trójka Nowa Sól: B. Szymczyszyn, D. Hutnik, J. Zuterek, W.Jóźwiak, TS ZEW Świebodzin: J. Carewicz, K. Stanisławski, M. Gracz, K. Kałmucki, UKS Spartakus Zielona Góra: M. Matyszczyk, P. Siejkowski, S. Krzyż, UKS MIŚ Gorzów Wlkp.: B. Chmiel, B. Grześkowiak, D. Lebiecki, UKS Czarni Żagań: J. Kan, B. Kołtonowski.

 Warto rowneż tu wspomnieć o gospodarzach. Kadra była zakwaterowana w motelu Willa Zgoda z zachowaniem obostrzeń sanitarnych penyprofesjonalizm. W odległości ok. 200 m zespół trenował na nowej hali sportowej Zespołu Edukacyjnego. Tak podsumował współpracę trener kadry: 8918

AKTUALNOSCI

Turniej Kadr Wojewódzkich w Trzcielu - podsumowanie

W ostatni weekend w Trzcielu odbył się Turniej Kadr Wojewódzkich Chłopców. Udział wzięły cztery kadry z województw lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Weekendowe granie czas na podsumowanie.

Zaczynamy weekendowe podsumowanie ...czyli co piszczy na lubuskiej hali ...

Czas na ... MUKS Lider Świebodzin

Czas na ... MUKS Lider Świebodzin. Już jutro startuje II liga kobiet. Tuż przed meczem prezentujemy świebodziński zespół.

Weekendowe granie - podsumowanie

Spróbujemy podsumować weekendowe granie, a działo się działo: III kolejka I ligi i ligi centralnej, turniej młodzika w Świebodzinie i Ogólnopolski Finał "Ręczna na Orliku 2021"  ... zapraszamy. ...

Tu Gramy w Ręczną ... czas na chłopców

Lubuski Związek Piłki Ręcznej zaprasza na II Turniej mini piłki ręcznej chłopców dla klas III - IV w Nowogrodzie Bobrzańskim. Turniej odbędzie się  w ramach realizacji projektu  ze środków Ministerstw...

Czas na ... TS ZEW Świebodzin

Tuż przed inauguracją sezonu I ligi prezentujemy TS ZEW Świebodzin. "Zew" Świebodzin rozpoczął swoją działalność 20 grudnia 1957 roku. Jego nazwa jest trzema pierwszymi literami słów: Zapał, Entuzjazm...

Starsze artykuły

STARSZE ARTYKULY: AKTUALNOSCI

LZPR rozpoczyna realizację projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ. ramach programu Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

PROJEKT: Tu gramy w ręczną.

Kolejny sezon z piłką ręczną, dedykowaną dla najmłodszych dzieci szkół podstawowych klas I-III

GRAMY W RĘCZNĄ

PARTNERZY

     
 Logo MKDNiS kolorowe  

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach