Menu

W weekend 23 - 25 października odbyła się konsultacja kadry młodzika 2006 chłopców w Trzcielu. Trener Marek Książkiewicz powołał do szerokiej kadry 16 zawodników.

 Podczas trzydniowej konsultacji trenek Marek Książkiewicz i trener wspomagający Piotr Książkiewicz mieli do dyspozycji szesnastu wyróżniających się zawodników z pięciu miast województwa. Podczas konsultacji trenerzy skupili się przede wszystkim na technice indywidualnej i taktyce gry w obronie i w ataku  . Po nieudanym występie poprzedniej kadry w Zamościu trenerzy bardziej skrupulatnie będą przyglądać się nowym kadrowiczom i weryfikować ich postępy w klubie jak i w kadrze. Pred kadrą postawiono jesne cel o których rozmawialiśmy z trenerem Markiem Książkiewiczem.

Pytanie 1.

Remis i dwie porażki w ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Zamościu. Czy po tym występie trener zamierza zmienić przygotowanie kadry 2006 do następnej olimpiady? Czy zostały wyciągnięte wnioski?

Odpowiedź trenera Książkiewicza   8918

 Pytanie 2.

Trenerze, przed kadrą bardzo trudny okres. Jak na razie zespoły klubowe mogą trenować przy zachowaniu dużej ostrożności. Konsultacja w Trzcelu to jeden z wielu etapów w przygotowywaniu zespołu do OOM-ów. Jaki główny cel został postawiony kadrze na tych konsultacjach?

Odpowiedź trenera Książkiewicza   8918

 Pytanie 3.

Powołał trener na konsultację 16 zawodników. Czy ktoś zaskoczył były zaskoczenia?

Odpowiedź trenera Książkiewicza 8918

Pytanie 4.

Jaki nastrój panuje w zespole? 

Odpowiedź trenera Książkiewicza 8918

 

1

W konsultacja kadry udział wzięli:

UKS Trójka Nowa Sól: B. Szymczyszyn, D. Hutnik, J. Zuterek, W.Jóźwiak, TS ZEW Świebodzin: J. Carewicz, K. Stanisławski, M. Gracz, K. Kałmucki, UKS Spartakus Zielona Góra: M. Matyszczyk, P. Siejkowski, S. Krzyż, UKS MIŚ Gorzów Wlkp.: B. Chmiel, B. Grześkowiak, D. Lebiecki, UKS Czarni Żagań: J. Kan, B. Kołtonowski.

 Warto rowneż tu wspomnieć o gospodarzach. Kadra była zakwaterowana w motelu Willa Zgoda z zachowaniem obostrzeń sanitarnych penyprofesjonalizm. W odległości ok. 200 m zespół trenował na nowej hali sportowej Zespołu Edukacyjnego. Tak podsumował współpracę trener kadry: 8918

AKTUALNOSCI

Tu gramy w ręczną - Turniej w Kowalowie

Lubuski Związek Piłki Ręcznej zaprasza na Turniej mini piłki ręcznej dziewcząt dla klas I - IV w Kowalowie. Turniej odbędzie się  w ramach realizacji projektu  ze środków Ministerstwa Sportu i Turysty...

Tu gramy w ręczną - III edycja

18 czerwca 2022r. wsobotę LZPR rozpoczyna realizację III edycji projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ.

Trofeum MŚ 2023 już w Polsce.

Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun i Zastępca Dyrektora Departamentu Sportu Województwa Śląskiego Dawid Kamiński odsłonili trofeum dla mistrza świata w piłce ręcznej.

Turniej o Puchar Prezesa MUKS LIDER Świebodzin

 8 maja w Miejskiej Hali Sportowej w Świebodzinie odbył się Turniej o Puchar Prezesa MUKS LIDER Świebodzin.

Ruszyła sprzedaż biletów ma MŚ w piłce ręcznej mężczyzn

18 marca ruszyła sprzedaż biletów na 28 Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Zapisz się na Ticket Alarm.

Turniej w Nowej Soli

13 marca nowosolska hala MOSiR-u gościła zawodników na I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej UKS "TRÓJKA" o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej  Soli dla Chłopców rocznik 2...

Starsze artykuły

STARSZE ARTYKULY: AKTUALNOSCI

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn, które w styczniu 2023 roku odbędą się w Polsce i Szwecji to kluczowy i najważniejszy turniej w historii polskiej piłki ręcznej. 18 marca 2022 roku ruszyła sprzedaż biletów na Mistrzostwa Świata 2023. Już teraz można zapisać się do TicketAlarmu

Mistrzostwa Świata Polska Szwecja 2023

PARTNERZY

     MSiT kolorowe 2021 kwadrat
 
ALL SPORTS GORZÓW 

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach