Menu

20 czerwca w niedzielę LZPR rozpoczyna realizację projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ. Turniej odbywa się dzięki uzyskanym środkom ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

 

Uczestnikami turniejów śą chłopcy i dziewczęta klas 1-3. Zadanie ma na celu integrować środowiska obszary wiejskie z miejskimi.

W ramach projetu zostaną zoorganizowane 4 turnieje dla dziewcząt i chłopców. Turnieje odbędą się w:

1. Kowalowie, hala ZS w Kowalowie, ul. Rzepińska 10, (dziewczęta)

2. Trzcielu, hala ZE w Trzcielu, ul. Kosciuszki 21, (dziewczęta)

3. Nowogrodzie Bobrzańskim, hala SP-2 w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Kościuszki 41, (chłopcy)

4. Zielonej Górze, hal VI LO w Zielonej Górze, ul. Cyryla i Metodego 9, (chłopcy)

W każdym turnieju weźnie udział 6 zespołów, składających się z 10 zespołów. W całym cyklu turniejów weźnie udział około 240 dzieci reprezentujących Szkoły Podstawowe i Kluby z Polski.

Każdy młody zawodnik otrzyma okolicznościową koszulkę oraz medal, a po meczach dzieci i opiekunowie zostaną poczęstowani obiadem.

Środki finansowe LZPR otrzymał w ramach programu Ministerstwa Kultury  Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" realizowanego w ramach zadania "Wspieranie organizacji imprez sportowych dla dzieci i młodzieży z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej"

Zapraszamy do zgłaszania się zainteresowanych się zainteresowanych klubów i szkół. Tutaj FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Wypełniony formularz proszę o przesłanie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Logo MKDNiS kolorowe    r 665600 n 2423685dayu

AKTUALNOSCI

To już dwa lata - wspominamy Bronisława Malego.

11 stycznia mija druga rocznica śmierci Bronisława Witolda Malego, trenera działacza i Prezesa Lubuskiego Związku Piłki Ręcznej.

Turniej Kadr Wojewódzkich w Trzcielu - podsumowanie

W ostatni weekend w Trzcielu odbył się Turniej Kadr Wojewódzkich Chłopców. Udział wzięły cztery kadry z województw lubuskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Weekendowe granie czas na podsumowanie.

Zaczynamy weekendowe podsumowanie ...czyli co piszczy na lubuskiej hali ...

Czas na ... MUKS Lider Świebodzin

Czas na ... MUKS Lider Świebodzin. Już jutro startuje II liga kobiet. Tuż przed meczem prezentujemy świebodziński zespół.

Weekendowe granie - podsumowanie

Spróbujemy podsumować weekendowe granie, a działo się działo: III kolejka I ligi i ligi centralnej, turniej młodzika w Świebodzinie i Ogólnopolski Finał "Ręczna na Orliku 2021"  ... zapraszamy. ...

Tu Gramy w Ręczną ... czas na chłopców

Lubuski Związek Piłki Ręcznej zaprasza na II Turniej mini piłki ręcznej chłopców dla klas III - IV w Nowogrodzie Bobrzańskim. Turniej odbędzie się  w ramach realizacji projektu  ze środków Ministerstw...

Starsze artykuły

STARSZE ARTYKULY: AKTUALNOSCI

LZPR rozpoczyna realizację projektu TU GRAMY W RĘCZNĄ. ramach programu Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu "Sport Wszystkich Dzieci" oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

PROJEKT: Tu gramy w ręczną.

Kolejny sezon z piłką ręczną, dedykowaną dla najmłodszych dzieci szkół podstawowych klas I-III

GRAMY W RĘCZNĄ

PARTNERZY

     
 Logo MKDNiS kolorowe  

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach