Menu

Lp

Nazwisko i imię

Pozycja

Nazwa drużyny

Bramki

Mecze

Średnia

1. KORZIK Kajetan Rozgrywający UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 49 5 9.80
2. MOCZULSKI Michał Rozgrywający UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 42 6 7.00
3. MACHALICA Kacper Rozgrywający UKS Bachus Zielona Góra 38 5 7.60
4. GOŁĘBIOWSKI Szymon Skrzydłowy UKS Bachus Zielona Góra 36 5 7.20
5. KALISZAK Jakub Obrotowy UKS Szczypiorniak Zielona Góra 36 6 6.00
6. WYSOCKI Michał Rozgrywający, Skrzydłowy UKS Bachus Zielona Góra 33 5 6.60
7. MICHALSKI Kacper Rozgrywający UKS Szczypiorniak Zielona Góra 28 6 4.67
8. GÓRECKI Oskar Obrotowy UKS Bachus Zielona Góra 25 6 4.17
9. CISEK Jakub Rozgrywający UKS Szczypiorniak Zielona Góra 22 5 4.40
10. SIKORSKI Bartosz Rozgrywający UKS Bachus Zielona Góra 22 6 3.67

Lubuska Liga Juniorów (2018/2019)

  Bramki Punkty Mała tabela
Lp Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St Zd St P_Ex B_Ex Zd_Ex M_Ex
1 UKS Bachus Zielona Góra 6 6 0 0 0 192 145 47 18 0
2 UKS Szczypiorniak Zielona Góra 6 4 2 1 0 168 151 17 11 7
3 UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 6 2 4 0 1 159 176 -17 7 11
4 TS Zew Świebodzin 6 0 6 0 0 126 173 -47 0 18
M - ilość rozegranych meczów; Zw - ilość zwycięstw; P - ilość porażek; Rw - remisy wygrane; Rp - remisy przegrane; Zd - zdobyte; St - stracone
Kryteria: P_Zd,P_Ex,B_Ex(Zd_Ex-St_Ex),Zd_Ex,B_Zd-B_St,B_Zd

 

Lp. Kolejka /
Seria
Data Gospodarz Wynik Gość Para sędziowska
 
1. Kolejka 1   UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 6  
2. Kolejka 1 Środa
10.10.2018
(18:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 27 : 23
( 13 : 12 )
TS Zew Świebodzin GRATUNIK Andrzej
CIESIELSKI Kamil
3. Kolejka 1 Czwartek
18.10.2018
(20:00)
KS Stal Gorzów wycofany anulowano
29 : 36
( 13 : 20 )
UKS Bachus Zielona Góra pauzuje GAWEŁ Anna
GRATUNIK Andrzej
 
4. Kolejka 2   Zespół nr 6
:
UKS Bachus Zielona Góra pauzuje  
5. Kolejka 2 Poniedziałek
15.10.2018
(17:30)
TS Zew Świebodzin pauzuje anulowano
17 : 29
( 7 : 14 )
KS Stal Gorzów wycofany CIESIELSKI Kamil
NOWAK Robert
6. Kolejka 2 Wtorek
16.10.2018
(18:30)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 34 : 21
( 16 : 7 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą NOWAK Łukasz
WARELIS Kamil
 
7. Kolejka 3   UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje
:
Zespół nr 6  
8. Kolejka 3 Czwartek
25.10.2018
(20:00)
KS Stal Gorzów wycofany anulowano
35 : 21
( 13 : 8 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
9. Kolejka 3 Środa
24.10.2018
(18:00)
UKS Bachus Zielona Góra 33 : 20
( 18 : 8 )
TS Zew Świebodzin GAWEŁ Anna
NOWAK Robert
 
10. Kolejka 4   Zespół nr 6
:
TS Zew Świebodzin pauzuje  
11. Kolejka 4 Wtorek
06.11.2018
(18:00)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra 24 : 32
( 10 : 16 )
UKS Bachus Zielona Góra CIESIELSKI Kamil
GAWEŁ Tomasz
12. Kolejka 4 Środa
07.11.2018
(18:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje anulowano
21 : 30
( 11 : 14 )
KS Stal Gorzów wycofany NOWAK Robert
DOBEK Sławomir
 
13. Kolejka 5   KS Stal Gorzów wycofany
:
Zespół nr 6 pauzuje  
14. Kolejka 5 Wtorek
13.11.2018
(17:15)
UKS Bachus Zielona Góra 34 : 30
( 17 : 12 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą CIESIELSKI Kamil
GAWEŁ Tomasz
15. Kolejka 5 Poniedziałek
12.11.2018
(17:30)
TS Zew Świebodzin 22 : 26
( 11 : 18 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra GRATUNIK Andrzej
NOWAK Łukasz
 
16. Kolejka 6   UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje
:
Zespół nr 6  
17. Kolejka 6 Poniedziałek
19.11.2018
(17:30)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
23 : 25
( 11 : 11 )
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
18. Kolejka 6   UKS Bachus Zielona Góra pauzuje nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
KS Stal Gorzów wycofany  
 
19. Kolejka 7   Zespół nr 6
:
UKS Bachus Zielona Góra pauzuje  
20. Kolejka 7   KS Stal Gorzów wycofany nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
TS Zew Świebodzin pauzuje  
21. Kolejka 7 Środa
28.11.2018
(18:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
29 : 29
< 1 : 3 >
( 16 : 13 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra DOBEK Sławomir
CIEŚLIK Remigiusz
 
22. Kolejka 8   UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje
:
Zespół nr 6  
23. Kolejka 8   UKS Szczypiorniak Zielona Góra pauzuje nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
KS Stal Gorzów wycofany  
24. Kolejka 8 Poniedziałek
03.12.2018
(17:30)
TS Zew Świebodzin nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
21 : 30
( 11 : 17 )
UKS Bachus Zielona Góra DOBEK Sławomir
JANECKA Ewelina
 
25. Kolejka 9   Zespół nr 6
:
TS Zew Świebodzin pauzuje  
26. Kolejka 9 Środa
12.12.2018
(18:00)
UKS Bachus Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
30 : 23
( 13 : 11 )
UKS Szczypiorniak Zielona Góra GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
27. Kolejka 9   KS Stal Gorzów wycofany nastąpiła zmiana gospodarza zawodów

:
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą pauzuje  
 
28. Kolejka 10   KS Stal Gorzów wycofany
:
Zespół nr 6 pauzuje  
29. Kolejka 10 Środa
19.12.2018
(18:00)
UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
27 : 33
( 15 : 12 )
UKS Bachus Zielona Góra GAWEŁ Tomasz
NOWAK Robert
30. Kolejka 10 Wtorek
18.12.2018
(18:00)
UKS Szczypiorniak Zielona Góra nastąpiła zmiana gospodarza zawodów
32 : 17
( 20 : 4 )
TS Zew Świebodzin GRATUNIK Andrzej
DOBEK Sławomir

PARTNERZY

     
 Logo MKDNiS kolorowe  

PROJEKT ZPRP - OSPR

ospr

PROJEKT

Szczypiorniak na Orlikach